Z firmą pożyczkową Fido Finanse współpracujemy od kwietnia 2019 roku. Korzysta ona z programu do udzielania pożyczek, programu dla firm  pożyczkowych, który jest kompleksowym rozwiązaniem dla firm udzielających pożyczek ratalnych, jedno-ratalnych, pod zastaw, dla firm, czy także przez internet.

„Fido Finanse Sp. z o.o. potwierdza relacje biznesowe z firmą Copniac Sp. z o.o. z siedzibą w : Katowice (40-013), Staromiejska 6/10D.

Współpraca rozpoczęła się 08.04.2019 i trwa do dzisiaj, ponieważ jest bardzo pozytywna.

Zakres współpracy obejmuje :

– aplikacja internetowa wspomagająca udzielanie pożyczek.

Firma z pewnością zalicza się do tych, które stawiają na wysoką jakość oraz indywidualne podejście ze szczególnym uwzględnieniem potrzeb klienta. Szukając na rynku usług z branży IT z pewnością warto zainteresować się ich ofertą.

Wartym podkreślenia jest zaangażowanie przedstawicieli reprezentujących przedsiębiorstwo, szybki kontakt i sprawne reagowanie w dużej mierze wpływa na pozycję marki na rynku. Będąc obsługiwanym przez tą firmę jako klient daje się odczuć wysoki profesjonalizm i bezpieczeństwo. Pracownicy zawsze udzielają przydatnych porad, również w trakcie korzystania dostosowują usługi i produkty do wymogów klienta tworząc je pomocnymi oraz intuicyjnymi w obsłudze.

Ogromnym atutem firmy jest rzetelność, widać to w wyjątkowo wysokim standardzie współpracy.”

Link do listu referencyjnego : program do pożyczek – referencje Fido

Program dla firmy pożyczkowej – referencje Fido