Programy na zamówienie

Firma Copniac tworzy programy na zamówienie oraz aplikacje internetowe zgodnie z najnowszymi standardami, wykorzystując nowoczesne technologie i metodologie. Tworzone przez nas aplikacje pozwalają zwiększyć wydajność oraz obniżyć koszty działalności.
Programy na zamówienie to programy tworzone specjalnie dla jednej firmy i maksymalnie dostosowane do jej potrzeb i specyfiki. Dzięki zastosowaniu programów na zamówienie można całkowicie zautomatyzować wybrane procesy biznesowe w firmie oraz wspierać te, których całkowicie zautomatyzować się nie da. Zastosowanie oprogramowania na zamówienie powoduje zmniejszenie kosztów, przy jednoczesnym zwiększeniu wydajności.
Programy na zlecenie – główne cechy :

  • zwiększenie wydajności pracy (maksymalna automatyzacja procesów biznesowych),
  • zmniejszenie kosztów,
  • zwiększenie kontroli nad przedsiębiorstwem, pracownikami, kontrahentami,
  • możliwość wykrycia szwankujących trybów,
  • większe bezpieczeństwo danych, kontrola nad uprawnieniami,
  • dodatkowe korzyści dla klientów, łatwiejsze zarządzanie relacjami z klientami,
  • dopasowanie oprogramowania do specyfiki przedsiębiorstwa.

Programy na zamówienie najczęściej tworzone są w formie aplikacji internetowych (aplikacji webowych). Aplikacje internetowe są to systemy, z których korzysta się przy pomocy przeglądarki, przykładem może być bankowość internetowa.
Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat możliwości jakie daje wykorzystanie IT w firmie zajrzyj na stronę : IT w zarządzaniu firmą.
Aby zapoznać się z dodatkowymi informacjami na temat aplikacji internetowych i programów na zamówienie zajrzyj na stronę : programy na zamówienie – rodzaje aplikacji
W przypadku pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu.